You are here: Par mums Mūsu partneri

Mūsu partneri

Mūsu partneri ir nozīmīgs faktors, kas ļauj mūsu uzņēmumam darboties efektīvi un kvalitatīvi.

 

UBAK

   
 
Kompānijai АS UBAK ir gandrīz pusgadsimtu gara pieredze būvniecības tehnikas jomā. Mums vienmēr bija raksturīga tieksme atrisināt neatrisināmo un rast visizdevīgākos risinājumus mūsu klientiem.
 
  www.ubak.lv    
       
 

Lebens

   
 
SIA “LEBENS” dibināta 1994. gadā. Šobrīd tā no nelielas firmas izaugusi par vienu no lielākajiem uzņēmumiem Baltijā, kas nodarbojas ar dažāda veida jumta seguma materiālu vairumpiegādēm un jebkuras sarežģītības jumiķu darbu izpildi.
  LeBens
  www.lebens.lv    
       
 

Nordea

   
  Nordea banka pēc aktīvu apjoma ir lielākā banka Ziemeļeiropas un Baltijas valstu reģionā. Mēs esam banka lieliem dzīves plāniem   Nordea
  www.nordea.lv    
       
 

BS ISME

   
  Ražošanas uzņēmums SIA „BS ISME” ir dibināts 2001. gadā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir lokālo bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projektēšana, ražošna un uzstādīšana, to garantijas un pēcgarantijas apkope, kā arī attīrīšanas iekārtu darbības monitorings un klientu konsultēšana.   BS Isme
  www.topas.lv    
       
 

San SV

   
  Santehniskie darbi    
  www.santehnik.lv    
       
 

Spriegums

   
 
Электромонтажные работы, изготовление электрораспределителей и их аксессуров. Телекоммуникации. Измерение заземления и изоляции. Проведение охранной и противопожарной сигнализации.
  Spriegums
  www.elektroapgade.lv    
       
 

Suis - Rīga

   
  Santehniskie darbi    
       
 

Kolle Beton

   
  Būvmateriālu, būvkonstrukciju tirdzniecība. Keramzitbloki.   Kolle Beton
  www.kollebeton.lv